Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ņujorkas Finansu pakalpojumu pārvalde (NYDFS) radījusi jaunu nodaļu kriptovalūtas industrijas regulēšanas uzraudzībai

Ņujorkas Finansu pakalpojumu pārvalde (NYDFS) radījusi jaunu nodaļu kriptovalūtas industrijas regulēšanas uzraudzībai:


Inovāciju un pētījumu nodaļa (RID) sekos finansu tehnoloģiju attīstībai un būs atbildīga par kriptovalūtu pakalpojumu sniedzēju licencēšanu. RID būs atbildīga arī par BitLicense izsniegšanu, kas ļauj kompānijām pirkt, pārdot un izlaist kriptovalūtas Ņujorkas štatā. Pēc NYDFS vadītājas Lindas Lasuellas domām, RID veicinās industrijas izaugsmi un nostiprinās Ņujorkas, kā pasaules finansu centra pozīcijas. BitLicense šobrīd saņēmušas jau 20 kompānijas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!