Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Bitcoin Cash apoloģēts Rodžers Vers atstājis Bitcoin.com CEO amatu

Kriptovalūtas Bitcoin Cash apoloģēts Rodžers Vers atstājis Bitcoin.com CEO amatu. Kompānija Bitcoin.com apstiprinājusi savas kriptovalūtu biržas palaišanas plānus.

Saskaņā ar informāciju vietnē Bitcoin.com kā jaunais CEO norādīts Stefans Rusts, kurš līdz šim ieņēma kompānijas korporatīvās un biznesa attīstības direktora amatu.

Bitcoin pastāvēšanas agrīnajos posmos Rodžers Vers bija viens no galvenajiem pirmās kriptovalūtas evaņģēlistiem tomēr pārgāja uz Bitcoin Cash piekritēju nometni, nospēlējot svarīgu lomu 2017. gadā realizētajā Bitcoin hardforkā, kura rezultātā izveidojās kriptovalūta Bitcoin Cash, kura pēc tam sadalījās vēl divās utt. Šobrīd Bitcoin Cash, lai gan atrodas TOP10 kriptovalūtu sarakstā, tomēr uzskatāms par centralizētu projektu, kura 90% lielāko kriptovalūtu maku adreses atrodas vienā servera skapī.

Par savas biržas palaišanas plāniem Rodžers Vers paziņoja 2018. gada septembrī, un saskaņā ar paziņojumu vietnē Bitcoin.com, platforma jau ir atvērusi iepriekšēju reģistrāciju. Biržas aktivizēšana gaidāma 2019.gada  septembrī, tās bāzes valūta būs Bitcoin Cash un lietotājiem tiks piedāvāti vairāk nekā 50 tirdzniecības pāri.

Apraksts par jauno kriptovalūtu biržu pieejams šeit: https://exchange.bitcoin.com

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!