Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Korporācija Microsoft palaidusi platformu Azure Blockchain Tokens, kas domāta uzņēmumiem, lai vienkāršotu tokenu radīšanu un operēšanu ar tiem

Korporācija Microsoft palaidusi platformu Azure Blockchain Tokens, kas domāta uzņēmumiem, lai vienkāršotu tokenu radīšanu un operēšanu ar tiem. Šablonus izstrādājuši Token Taxonomy Initiative (TTI) iniciatīvas dalībnieki, kuru radījuši Enterprise Ethereum Alliance (EEA), IBM, Intel, konsorciji Hyperledger un R3, Digital Asset Holdings un jaunuzņēmums ConsenSys.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!