Thu. Jun 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Ledger saņēmusi apdrošināšanas polisi klientu kriptovalūtu aktīviem, kuri tiek uzglabāti platformā Ledger Vault

Polise saņemta par summu $150 mlj. un to nodrošina apdrošināšanas kompānijas Arch Insurance (UK) Limited и Marsh —  Lloyd’s of London apdrošināšanas tīkla dalībnieki. Apdrošināšana darbosies un attieksies uz privāto atslēgu zādzību no datu apstrādes centra, reģistrējoties vai insaideru darbību Ledger rezultātā. Ledger Vault tas ir kā analogs Šveices kontam fiat pasaulē.

 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!