Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

SegWit protokolā 2020.janvārī apstrādātas 66% Bitcoin transakciju

2020. gada janvāra sākumā SegWit maksājumu daļa bitkoina blokķēdē sasniedza 66%. Šāda tendence signalizē par tīkla lietotāju centieniem samazināt transakciju izmaksas, kas saistītas ar operāciju apstrādi. Tagad no trim bitkoina transakcijām divas tiek apstrādātas, izmantojot SegWit. Kopš šā lēmuma pieņemšanas pirms diviem gadiem tieši 2019. gads ir kļuvis par visrezultatīvāko SegWit pielietošanā.

Daži eksperti ir vienisprātis, ka šāds klientu intereses uzplūds protokolam ir noticis pēc tam, kad kriptobirža BitMEX pievienojusi SegWit-adrešu atbalstu.

Jo izmantojot SegWit risinājumu, BTC lietotāji var nosūtīt līdzekļus ar vismazāko komisiju.
Tiešsaistes lietotāji izmanto SegWit, lai apstrādātu maksājumus. Pagājušā gada otrajā pusē vairāk nekā 75% darījumu kas tika veikti LTC blokķēdē, tika apstrādāti izmantojot šo protokolu.

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!