Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža OKEx visiem klientiem atļāvusi bitkoina opcionu tirdzniecību

Iepriekš instruments bija pieejams tikai klientiem, kuri saņēmuši īpašu uzaicinājumu.
Kā ziņo OKEx, birža risku samazināšanai piešķīrusi 150 BTC par labu BTC/USD operācijām. Platforma OKEx Options izmanto pastiprinātu mehānismu tirgus manipulācijām ar Bleka-Šoulza cenu noteikšanas modeli. Šis modelis paredz, ka, ja pamataktīvs tirgojas tirgū, tad opcionu cenu uz to netiešā veidā jau nosaka pats tirgus. Atšķirībā no fjučeriem, opcions savu pircēju nodrošina ar tiesībām, bet ne pienākumiem, pirkt vai pārdot aktīvus pēc iepriekš norunātās cenas noteiktā brīdī nākotnē. Turklāt opcijona pārdevējs nevar atteikties no līguma nosacījumu izpildes. Papildu riskus viņš kompensē ar prēmiju, ko sniedz pircējs, slēdzot līgumu.

J.Hao no OKEx atzīmēja: “Mēs esam izstrādājuši savus opcionus no nulles. Tie mainīs OKEx tirdzniecības arhitektūru! “.

Kriptovalūtu birža OKEx paplašina produktu portfeli, kas variējas no spota tirdzniecības ar iespēju izmantot plecu līdz fjūčeriem un beztermiņa svopiem. Nākotnē OKEx plāno palaist maržinālos portfeļu produktus, lai uzlabotu efektivitāti darbam ar Bitcoin aktīviem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!