Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Blockstream CEO Adams Beks par Bitcoin cenu

Blockstream CEO Adams Beks ir pārliecināts, ka bitkoina cenas prognozes par $100 tūkstošiem un pat $10 miljoniem nav tik tālu no realitātes kā tas varētu likties visiem mums.

Adams Beks komentēja viena no pirmajiem bitkoineriem – Hela Finnija vēstulē pausto domu, ko viņš bija izteicis sarakstē ar Satoši Nakamoto – bitkoina izveidotāju. Finnijs piedāvāja “kā prāta eksperimentu” iedomāties, ka bitkoins ir kļuvis par dominējošo pasaules maksājumu sistēmu.

“Kopējai valūtas vērtībai jābūt vienādai ar visu pasaules bagātību kopējo vērtību. Pašreizējie mājsaimniecību aktīvu novērtējums visā pasaulē, ko esmu atradis, svārstās no 100 līdz 300 triljoniem. Ja ir 20 miljoni monētu, katra no tām maksās aptuveni 10 miljonus, – Finijs rakstīja.

“Mūsu naudas teorija attaisno augstu inflāciju.” Tātad viens dolārs maksās 10 centus pēc desmitgades vai divām šajā monetārā neprātā. Tad $10 miljoni bitkoinos būs tas pats kas šodien $1 miljons bitkoinos.

Viņš arī uzsvēra, ka pirms vairākiem gadiem bitkoina pašreizējā cena daudziem šķita nereāla, taču pirmā kriptovalūta jau vairākkārt savā dzīvē šķērsojusi slieksni 10 tūkstošu dolāru apmērā. Tas, pēc Adama Beka domām, sniedz prognozi par to, ka BTC cena aptuveni $100 tūkstošu par 1 BTC “ir ne tik tālu”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!