Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas birža Coinsbit izveidos preču tirdzniecības vietu tīmeklī Coinsbit Store

Kriptovalūtas birža Coinsbit anonsē preču tirdzniecības vietu tīmeklī Coinsbit Store, kura sāks darboties 2020. gada aprīlī. Tajā tiks tirgotas populāru tiešsaites veikalu Amazon, Ebay, AliExpress, Alibaba, Taobao un Shopify preces. Par to Coinsbit ziņo oficiālajā preses relīzē.

Coinsbit Store pārdos elektroniku, sadzīves tehniku, apģērbu, apavus, mēbeles, automašīnas un biļetes uz koncertiem.

Pirkumiem Coinsbit Store ir nepieciešams Coinsbit kriptobiržas konts. Mārketings atbalstīs PLC un USDA, kā arī Coinsbit tokenu (CNB).
Gada laikā Coinsbit palaidīs ārpusbiržas p2p kriptovalūtu tirdzniecības vietu (P2P OTC) un papildinās savu biržu ar 50 fiat valūtu atbalstu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!