Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

BTCPay Server prezentē Vault lietojumprogrammu

BTCPay Server ir prezentējis jaunu Vault lietojumprogrammu, kas ļaus savienot tā infrastruktūru ar jebkuriem aparatūras makiem.
Izstrādātāji atzīmēja, ka agrāk personīgo līdzekļu izlietošanai lietotājiem bija nepieciešama piekļuve privātajām atslēgām, kuras neglabājas BTCPay serverī. Tāpēc viņi izmantoja ārējos makus, bieži vien pārraidot konfidenciālu informāciju uz trešo serveri.

Btcpay Vault veiks ienākošo transakciju validāciju, izmantojot BTCPay Server. Tādējādi lietotājam nav jāatklāj privātās atslēgas trešajām personām.
Kopš pagājušā gada BTCPay Server ir ieviesis maku kontroles sistēmu ar Ledger Nano S un ColdCard.

 

Vairāk informācijas pieejams kompānijas blogā: https://blog.btcpayserver.org/btcpay-vault/

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!