Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platformas Bakkt prezidents Adams Vaits paredz neregulēto kriptovalūtu biržu galu

Agrāk vai vēlāk neregulētās kriptovalūtu biržas pārtrauks savu darbu. Šādu viedokli izteicis kriptovalūtas platformas Bakkt prezidents Ādams Vaits Telavivā, ziņo CryptoPotato.

“Šodien mēs varam redzēt ārzonas tirdzniecību ar ļoti ierobežotiem KYC un AML pasākumiem. Regulatori ir lēni, bet uzstājīgi. Viņi neļaus tam ilgt mūžīgi, – viņš paziņoja.

Šobrīd Bakkt piedāvā fjūčeru līgumus un kastodiālus pakalpojumus vienīgi bitkoinam. Par to, vai uzņēmums plāno pievienot citu kriptovalūtu atbalstu, viņš atbildēja neviennozīmīgi:

“Mēs vēlamies saglabāt visu, ko vēlas mūsu klienti, jo mēs esam bizness un mums ir jāsniedz pakalpojumi. Vai tas nozīmē, ka ICE [platformas operators] izmantos fjūčerus katram kriptoaktīvam? Droši vien ne. Attiecībā uz daudzām kriptovalūtām joprojām nav skaidrs, vai tie ir vērtspapīri, valūta vai preces.

Vaits atzīmēja, ka šodien Bakkt ir pasaulē vienīgais pilnībā regulētais bitkoina tirgus, kā arī salīdzinājis platformas piedāvājumu ar kompāniju Coinbase, kuras viceprezidentu viņš ilgu laiku bijis pagātnē.

Es biju viens no pirmajiem Coinbase darbiniekiem. Bet viņi pat nenosauca savu pakalpojumu par glabāšanu. Tas bija tikai blakusprodukts, kas nodrošināja tirdzniecības iespējas, viņš sacīja.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!