Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

CNBC intervija ar Čikāgas preču biržas vadītāju ( CME ) Terriju Daffiju par Bitkoinu

Čikāgas preču birža šobrīd ir līderis Bitkoina dažādu atvasināto finanšu instrumentu tirdzniecībā.

Bitkoinu var uzskatīt par drošu aktīvu, šajā ziņā to var salīdzināt ar zeltu.
Šādu viedokli televīzijas kanāla raidījumā CNBC izteicis Čikāgas preču biržas (CME) ģenerāldirektors Terrijs Daffijs.

Viņš uzsvēra:

Mēs jau redzam, ka arvien vairāk un vairāk investoru iegulda savu naudu bitkoinā. Es domāju, ka tas ir patvēruma līdzeklis, kas ir līdzīgs zeltam.

Daffijs atzīmēja, ka pirmās kriptovalūtas vērtības pieaugums ir tieši saistīts ar to, ka globālās nestabilitātes apstākļos cilvēki meklē drošākos aktīvus, kas spēj saglabāt viņu kapitālu. Tāpēc bez zelta cilvēki sāk pirkt un uzglabāt bitkonus.

BTC ir sasniedzis $9800, tagad monēta tiek tirgota $9760 līmenī. Par pieaugošo investoru interesi par digitālo valūtu signalizē arī fakts, ka bitkoina-fjūčeru tirdzniecības apjomi CME platformā turpina sist rekordus.

Terrijs Daffijs atzīmēja, ka daudzi investori ienāk Bitkoina ekosistēmā tieši caur CME Group produktiem. Atgādinām, ka Bitkoina fjūčeru tirdzniecību Čikāgas birža ir uzsākusi 2017. gada decembrī un neplāno atteikties no šī produkta.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!