Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Riska kapitāla kompānija Blockchain Capital izveidos Fund V un piesaistīs $250 mlj.

Sanfrancisko bāzētā riska firma Blockchain Capital plāno piesaistīt $250 miljonus sava piektā ieguldījumu fonda atvēršanai, vēsta The Block.

Piesaistīt šo mērķa summu firma plāno līdz šī gada I ceturkšņa beigām un pēc tam ieguldīt līdzekļus 35-45 investīciju objektos. Paredzams, ka 75% Fund V aktīvu tiks ieguldīti kompāniju kapitālā, bet 25% – kriptoaktīvos.

Investējot privātajā kapitālā, firma pievērsīs īpašu uzmanību jaunuzņēmumiem dzīves cikla agrīnajos posmos.

Kopš dibināšanas 2013. gadā firma Blockchain Capital kopumā ir piesaistījusi $173 miljonus. Iekšējās ienesīguma normas (IRR) rādītāji pirmajiem trim fondiem ir 49%, 53% un 60% attiecīgi.
2018. gadā Blockchain Capital piesaistīja 150 miljonus eiro Fund IV palaišanai. Līdz 2019. gada 30. septembrim 57% fonda līdzekļu tika ieguldīti dažādos objektos, bet aktīvu apjoms pārvaldīšanā bija $184 miljoni.
Blockchain Capital ieguldījumu portfelī ir tādi uzņēmumi kā Kraken, Coinbase, Ripple, Bakkt un MakerDAO. Kopējais aktīvu apjoms uzņēmumā šobrīd ir $295 miljoni.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!