Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Biznesmenis Endrjū Jangs, kurš atbalsta Bitkoina ekosistēmu, izstājas no cīņas par ASV prezidenta krēslu, ziņo CNN

Amerikāņu biznesmenis Endrjū Jangs atteicās turpināt cīņu par ASV valsts vadītāja amatu no Demokrātiskās partijas.

“Es esmu matemātiķis, un šodien ir skaidrs, ka mēs nevaram uzvarēt.” Es paziņoju par savas kampaņas izbeigšanu, paziņoja Jangs.

Janga piedalīšanās prezidenta kampaņā sākās 2017. gada novembrī ar nenosacīta bāzes ienākuma solījumu 1000 dolāru lielumā visiem pieaugušajiem amerikāņiem. Tāpat viņš uzstājās par vispārējiem regulējuma noteikumiem, nevis savu normu ievērošanu katrā štatā.

“Šodien dažādi federālās valdības departamenti izskata digitālos aktīvus kā īpašumu, preces vai vērtspapīrus. Dažos štatos darbojas tādi noteikumi kā Ņujorkas BitLicense. Tas viss rada nenoteiktību par amerikāņu digitālo aktīvu tirgu. Ir pienācis laiks federālajai valdībai izstrādāt skaidrus vadošos noteikumus attiecībā uz kriptovalūtu tirgus regulēšanu”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!