Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Štutgartas fondu biržas meitas uzņēmums Blocknox sniegs kriptovalūtu uzglabāšanas pakalpojumus institucionālajiem investoriem

Blocknox, Štutgartas fondu biržas meitas uzņēmums, atklāj savus glabāšanas pakalpojumus institucionālajiem investoriem, raksta Coindesk.

 

Saskaņā ar biržas paziņojumu otrdien, Blocknox jau nodarbojas ar BISON kriptovalūtas aplikācijas lietotāju un BSDEX digitālo aktīvu biržas glabāšanu. Tagad uzņēmums atvērs savu kastodiālo servisu institucionālajiem klientiem.

“Būdams pionieris Vācijā, Blocknox jau vairāk nekā gadu nodarbojas ar kriptovalūtu glabāšanu,” teica Ullijs Spankovskis, Blocknox direktors. “Tagad mēs vēlamies, lai institucionālie klienti arī izmantotu mūsu servisu.”

Kompānija paziņoja, ka ir izstrādājusi savu “daudzlīmeņu drošības modeli” digitālo aktīvu aizsardzībai.

Sakarā ar jaunu noteikumu ieviešanu kriptovalūtas kompānijām Vācijā Blocknox paziņoja, ka jau informējusi regulatorus par saviem plāniem saņemt attiecīgu licenci. Tas nozīmē, ka pagaidām uzņēmums var piedāvāt savus kastodiālos pakalpojumus uz pagaidu atļaujas pamata.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!