Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook kriptovalūtas Libra projekta attīstītājai – “Libra Association” būs jauns CEO – Stjuarts Levijs

Facebook kriptovalūtas Libra projekta attīstītājai – “Libra Association” būs jauns CEO – Stjuarts Levijs, pašreizējais galvenais juriskonsults HSBC, kurš šo amatu ieņem kopš 2012. gada.

2020.gada 6. maijā Libra Association paziņoja, ka Stjuarts Levijs vadīs organizāciju un kontrolēs tās “centienus savietot tehnoloģiskās inovācijas ar drošu normatīvu bāzi”.

ASV prezidentiem Džordžam Bušam un Barakam Obamam Stjuarts Levijs kalpoja kā politiķis terorisma un finanšu izlūkošanas jautājumos, un viņam bija liela pieredze cīņā ar nelikumīgām finansēm.

Kā teikts Libra Association preses relīzē , Levijs pārraudzīja sankciju realizāciju ar Ārvalstu aktīvu kontroles pārvaldi, kā arī kontrolēja cīņu ar naudas atmazgāšanu caur Tīmekļa noziegumu apkarošanas biroja (FinCEN).

Levijs jau strādāja HSBC tajā brīdī, kad Tieslietu ministrija sodīja iestādi par 2 miljardiem dolāru.
Levijs paziņoja, ka cer uz sadarbību ar valdībām un regulatoriem Facebook kriptovalūtas Libras veiksmīgai ieviešanai.

Nesen Libra Association pieņēma virkni jaunu dalībnieku, starp kuriem bija globāla bezpeļņas organizācija Heifer International un tirdzniecības tiešsaistes vietne Checkout.com.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!