Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

SOCIOS platformas operators noslēdzis partnerību ar sporta organizāciju Ultimate Fighting Championship

Chiliz, SOCIOS platformas operators, noslēdza partnerību ar sporta organizāciju Ultimate Fighting Championship (UFC). Sporta cienītāji varēs “piedalīties” UFC, izmantojot CHZ tokenu.

Saskaņā ar Chiliz paziņojumu, caur Socios pielikumu jauktu viencīņu cienītāji varēs iegādāties biļetes uz UFC pasākumiem apmaiņā pret CHZ tokeniem, kā arī piedalīties balsošanā par iemīļotajiem cīnītājiem un saņemt noteiktas atlīdzības par savām darbībām. Šo balvu varēs apmainīt pret UFC suvenīru produkciju.

Ģenerāldirektors Aleksandrs Chiliz (Alexandre Dreyfus) paziņojis, ka šāda partnerība ir radīta ne tikai biļešu iegādei uz cīņās sacensībām, bet arī tā, lai sporta cienītāji varētu atklāti izteikt savu viedokli.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!