Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Slavenais bestellera “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors Roberts Kijosaki – bitkoina cena tuvākos trīs gados sasniegs $75 000

Pēc uzņēmēja Roberta Kijosaki domām, tuvākajā laikā bitkoins un zelts kļūs par vissvarīgākajiem aktīviem pasaulē. Savu viedokli grāmatas “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors izteicis Twitter.

Pēc viņa prognozes, tuvāko triju gadu laikā bitkoina cena palielināsies līdz $75 000.

Zelts arī būs nākošā rallija līderis. Ja šobrīd dzeltenais metāls tiek tirgots ap $1700 par Trojas unci, tad aptuveni pēc gada mēs redzēsim, kā zelta cena pieaugs līdz $3000.

Turklāt Kijosaki sagaida sudraba vērtības pieaugumu, kas, pēc viņa vārdiem, sadārdzinās no 17 līdz $40 par unci pēc pieciem gadiem.

Viņš arī kārtējo reizi kritizēja ASV Federālo rezerves sistēmu. Viņš ir pārliecināts, ka regulators nogalina pasaules ekonomiku. Tostarp drukāšanas darbgalda palaišana no ASV Federālo rezervju puses samazina fiat naudas vērtību un piespiež cilvēkus pāriet uz drošāku kapitāla saglabāšanas formu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!