Fri. May 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2020.gada maija beigās komisijas lielums par transakciju Bitcoin tīklā nokrities līdz pirmshalvinga līmenim

Saskaņā ar Bitinfocharts datiem, 2020.gada 27. maijā vidējais komisiju apmērs nokrita līdz $2,40, lai gan vēl septiņas dienas iepriekš pārsniedza $6,6.

Pēdējo divu dienu laikā šis rādītājs atkal paecēlās un pēc stāvokļa uz 29. maiju bija $3,17. Tas ir gandrīz tāds pats līmenis, kāds tika fiksēts 8. maijā, trīs dienas pirms halvinga.

Vidējais komisijas izmēra samazinājums notiek uz bitkoina mempula samazinājuma fona. Rakstīšanas brīdī neapstiprināto darījumu apmērs noslīdēja līdz 2,2 Mb, bet to kopskaits samazinājās zem 4,5 tūkstošiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!