Sun. Jul 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākais pasaules interneta veikals Amazon.com patentējis sistēmu uz dalītā reģistra tehnoloģijas bāzes (DLT), lai apstiprinātu patēriņa preču autentiskumu

Lielākais interneta veikals Amazon.com ir patentējis sistēmu uz dalītā reģistra tehnoloģijas bāzes (DLT), lai apstiprinātu patēriņa preču autentiskumu.

Pagājušajā nedēļā ASV patentu un preču zīmju reģistrācijas birojs(USPTO) apstiprināja Amazon iesniegto pieteikumu, kurš tika iesniegts pirms gandrīz pirms trim gadiem ar nosaukumu “Sertifikācija uz DLT bāzes”. Pieteikumā apraksta sistēmu uz blokķēdes bāzes, lai nodotu “digitālo uzticību no preces ražošanas līdz visas piegādes ķēdes pēdējam dalībniekam”.

Sistēma apkopo datus no izplatītāja, ražotājiem un nosūtītājiem “atvērtās infrastruktūras” ietvaros, kas nodrošina informācijas izplatīšanu par produkta izcelsmi informācijas krātuvēs. Šos datus var demonstrēt patērētājam, kā parādīts patenta rasējumos.

Sistēma paredz klientiem sniegt caurspīdīgu informāciju par to iegādātā produkta izcelsmi. Amazon pieteikuma aprakstā izsmēja “sistēmu un datu bāzu izplatīšanu, kurām bieži trūkst caurspīdīguma, konsekvences, integritātes vai drošības”. Šādas sistēmas, pēc uzņēmuma domām, viņu patentētā sistēma var radīt uzticību visai piegādes ķēdei.

Turklāt šādas “izkropļotas” tehnoloģijas parasti neietver globālo piegādes ķēdi. Uzņēmums apgalvo, ka, neskatoties uz pastāvošajiem tehniskajiem trūkumiem, sadalītās sistēmas piedāvā pārliecinošu problēmu risinājumus piegādes ķēžu izsekošanai.

DLT var aizsargāt datus no izmaiņām, novērst vienotus sistēmas atteikuma punktus un izvairīties no problēmām, kas raksturīgas centralizētajām sistēmām. Amazon norāda, ka Hyperledger var būt viena no DLT formām, ko plānots izmantot piedāvātās sistēmas īstenošanai.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!