Bijušais ASV Valsts prezidenta padomnieks Džons Boltons paziņojis, ka Donalds Tramps devis rīkojumu finanšu ministram pārtraukt Bitcoin ( BTC ) tirdzniecību jau 2018. gadā

Bijušais ASV Valsts prezidenta padomnieks Džons Boltons paziņojis, ka Donalds Tramps devis rīkojumu finanšu ministram pārtraukt Bitcoin ( BTC ) tirdzniecību jau 2018. gadā.
Saskaņā ar publicēšanai gatavoto Džona Boltona (John Bolton) grāmatu, bijušais ASV Nacionālās drošības padomes padomnieks raksta, ka Donalds Tramps (Donald Trump) 2018. gada maijā pavēlējis finanšu ministram Stīvenam Minučinam (Steven Mnuchin) cīnīties ar bitkoina tirdzniecību.

Kā vēsta Washington Examiner izdevums, kurš saņēma publicēšanai sagatavoto manuskriptu, Džons Boltons savā grāmatā “The Room Where It Happened” citēja vārdus, ko ASV prezidents teicis Stīvenam Minučinam:

“Nepiedalieties sarunās par tirdzniecību.” Izskaudiet Bitcoin, jo tā ir krāpniecība. Kā raksta Boltons, finanšu ministrs atbildējis: “Ja nevēlaties, lai es nodarbojos ar tirdzniecību, labi, jūsu ekonomiskā komanda izpildīs visu, ko vēlaties.”

Boltons apgalvo, ka šis dialogs notika saspringtās sarunas ietvaros par gaidāmajām tirdzniecības sankcijām attiecībā uz Ķīnu 2018. gada maijā.

Trampa administrācija jau sen ir skeptiski izturējusies pret pirmo kriptovalūtu, un šī gada sākumā ASV Finanšu ministrija paziņoja, ka gatavojas iesniegt jaunus kriptovalūtu regulēšanas noteikumus.

“Mēs gribam būt pārliecināti, ka tehnoloģija virzās uz priekšu, bet, no otras puses, mēs negribam, lai kriptovalūta kļūtu par vecu slepeno kontu ekvivalentu Šveicē,” teica Minučins 2020.gada februārī.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!

Ziņas e-pastā