Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Filecoin maineri sākuši saņemt 25% balvu par bloku uzreiz pēc tā ieguves

Uzstādījuši jaunu programmatūru, Filecoin maineri sāka saņemt 25% balvu par bloku uzreiz pēc tā ieguves. Par to ziņo Huobi Research.

FIP-004 risinājums tika aktivizēts ceturtdien, 22. oktobrī, 170 000 blokā. Pirms tā pievienošanas izstrādātāji ieteica uzstādīt Lotus 1.1.0 programmatūru visiem, kuri vēlas turpmāk piedalīties decentralizētā datu glabāšanai.

Sākotnēji balvu sadalījuma shēma paredzēja to izmaksu pusgada laikā no bloka ieguves brīža. Pēc FIP-004 lēmuma realizācijas Maineri balvas saņem uzreiz, bet atlikušie 75% ienāk tuvākajās 180 dienās. Pēc viena no maineru domām, IPSFMain, tas ļaus paaugstināt iekārtu noslodzi līdz 80%.

Izstrādātāji ir mainījuši atlīdzības shēmu pēc tam, kad ķīniešu portāls 8 btc ziņojis par “streika streiku” pēc Filecoin pamattīkla palaišanas. Maineri bija neapmierināti ar projekta ekonomisko modeli, kurā tika prasīta drošības nauda FIL tokenos.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!