Sat. Jun 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ārkārtas situācijas laikā ziņas nepublicēsim, – darbosies četri Bloomberg Twitter kanāli un Bitcoin un kriptovalūtu kursa tabula

Šobrīd sekot BTC cenai iespējams mūsu mājaslapā www.bitcoinfoundation.lv, ārkārtas situācijas laikā jaunas ziņas nepublicēsim – ciņa ar Covid-19 infekciju, pastaigas svaigā gaisā ir primārais uzdevums – saudzējiet sevi!!! Atgriezīsimies ēterā tikko ārkārtas situācija Latvijā būs izbeigta 🤠🥂🍾🥂 Esam uzmanīgi, izvairāmies no krāpniekiem un lieki ar investīcijām neriskējam – tas, kas notiek šobrīd ar Bitcoin kursu nav ikdienišķi un raisa daudz jautājumu par iespējamo manipulāciju ar tirgu! Neesam lētticīgi!

Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!