Bitkoina kartes

 

 FinTech sektors, kurš emitē bankas kartes jau dažus gadus ir pievērsies kriptovalūtām. Šobrīd pasaules tirgū eksistē daudzas viedtālruņu aplikācijas, kuras palīdz saņemt un nosūtīt bitkoinus, dažas no tām piesaistītas VISA vai MASTERCARD bankas kartēm, kas ļauj gan pirkt, gan pārdot Bitcoin, Ethereum un citas kriptovalūtas, kā arī  atvieglo skaidras naudas izņemšanu un apgrozību, konvertējot savus līdzekļus EUR vai USD.

  Šajā nodaļā piedāvājam jums doties uz karšu emitentu mājas lapām, apskatīties un nepieciešamības gadījumā pasūtīt sev iepatikušos bankas karti.  Tā kā situācija kriptovalūtu tirgos mainās ātrāk kā hokeja laukumā, tad dažas kartes var nebūt pieejamas Latvijas teritorijai, citi emitenti savukārt var izvērst savu darbību, atbalstot Latvijas iedzīvotājus.  Sekojiet arī informācijai sadaļā NODERĪGAS SAITES, kur parādīsies informācija par jaunām hibrīd kartēm, kuras var izmantot gan Bitcoin pirkšanai un pārdošanai, gan skaidras naudas izņemšanai, norēķiniem internetā!

REVOLUT

 

Revolut karte piedāvā iespēju iegādāties  lielākās kriptovalūtas: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple un Litecoin. Tās iespējams nopirkt par dažādām valūtām – EUR, USD, GBP u.c. Iespēja operēt ar kriptovalūtām pieejama Premium versijā, kura izmaksā 7.99 EUR/mēnesī. Kompānija pēdējā laikā augot ir zaudējusi izpratni par klienta vērtību un dažreiz atbildes uz klienta jautājumiem jāgaida četras!!! dienas. Neiesakām lieliem darījumiem ar kriptovalūtu, jo Jūsu kontu var pēkšņi iesaldēt, aizbildinoties ar KYC pārbaudi.

https://www.revolut.com/lv/

 

 

 

BITPAY

https://bitpay.com/card/

 

 

 

XAPO

XAPO šobrīd Latvijas iedzīvotājiem pieejams tikai Bitcoin maks. Tomēr kompānīja strādā un attīstās un drīzumā būs pieejama arī bankas karte.

https://xapo.com

 

CRYPTOPAY

https://cryptopay.me

 

 

 

SPECTROCOIN

 

 

 

https://spectrocoin.com

 

 

 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!

Ziņas e-pastā